Filtrera:

Joakim Larsson

VD/Försäljningschef

Telefon: +46 (0)512 797 003
Mobiltelefon: +46 (0)70 671 91 61
joakim.larsson@skandiaelevator.com

Jonas Larsson

Vice VD

Telefon: +46 (0)512 797 008
Mobiltelefon: +46 (0)70 529 32 56
jonas.larsson@skandiaelevator.com

Ingemar Andersson

Ekonomichef

Telefon: +46 (0)512 797 017
Mobiltelefon: +46 (0)72 080 38 30
ingemar.andersson@skandiaelevator.com

Anette Odqvist

HR-chef

Telefon: +46 (0)512 797 020
Mobiltelefon: +46 (0)76 137 03 40
anette.odqvist@skandiaelevator.com

Per Norlander

Produktutvecklingschef

Telefon: +46 (0)512 797 025
Mobiltelefon: +46 (0)761 470 330
per.norlander@skandiaelevator.com

generic profile picture

Oscar Ljungqvist

Produktionschef

Telefon: +46 (0)512 797 009
Mobiltelefon: +46 (0)708 246 456
oscar.ljungqvist@skandiaelevator.com

Jerry Olsson

Kvalitets- och Produktionstekniskchef

Telefon: +46 (0)512 797 042
Mobiltelefon: +46 (0)76 137 03 33
jerry.olsson@skandiaelevator.com

Fredrik Andersson

IT-chef

Telefon: +46 (0)512 790 931
Mobiltelefon: +46 (0)766 698 500
fredrik.andersson@skandiaelevator.com

Risto Erkisson

Inköpschef

Telefon: +46 (0)512 797 043
Mobiltelefon: +46 (0)76 137 03 31
risto.erkisson@skandiaelevator.com

Charlotte Brynolfsson

Ekonomiassistent

Telefon: +46 (0)512 797 030
charlotte.brynolfsson@skandiaelevator.com

Sandra Björnberg

Receptionist/Besökssamordnare

Telefon: +46 (0)512 797 001
Mobiltelefon: +46 (0)72 546 11 74
sandra.bjornberg@skandiaelevator.com

Sofia Wilson

Ekonomiassistent

Telefon: +46 (0)512 797 018
Mobiltelefon: +46 (0)70 866 68 66
sofia.wilson@skandiaelevator.com

Björn Lundmark

Säljare

Telefon: +46 (0)512 797 028
Mobiltelefon: +46 (0)70 529 54 05
bjorn.lundmark@skandiaelevator.com

Magnus Werner

Säljare

Telefon: +46 (0)512 797 004
Mobiltelefon: +46 (0)70 367 17 55
magnus.werner@skandiaelevator.com

Jonatan Hedén Galle

Säljare

Telefon: +46 (0)512 797 006
Mobiltelefon: +46 (0)76 137 03 46
jonatan.hedengalle@skandiaelevator.com

Pär Svensson

Teknisk support/Produktchef Skandia Elevator

Telefon: +46 (0)512 797 033
Mobiltelefon: +46 (0)70 765 61 83
par.svensson@skandiaelevator.com

Linda Werner

Innesäljare

Telefon: +46 (0)512 797 014
Mobiltelefon: +46 (0)703 613 551
linda.werner@skandiaelevator.com

Malin Heder

Produktchef Grain Cloud

Telefon: +46 (0)512 797 029
Mobiltelefon: +46 (0)72 545 94 02
malin.heder@skandiaelevator.com

Nils Lennartsson

Säljare Skandia Elevator/Försäljningschef Liros

Telefon: +46 (0)512 797 002
Mobiltelefon: +46 (0)73 660 52 30
nils.lennartsson@skandiaelevator.com

Peter Calfhage

Säljare Liros

Telefon: +46 (0)512 790 918
Mobiltelefon: +46 (0)790 630 649
peter.calfhage@liros.se

generic profile picture

Svante Hellström

Säljare Liros

Telefon: +46 (0)40 142 080
Mobiltelefon: +46 (0)705 509 240
svante.hellstrom@liros.se

generic profile picture

Lars-Göran Karlsson

Teknisk support Liros

Telefon: +46 (0)40 142 084
Mobiltelefon: +46 (0)708 142 884
lars-goran.karlsson@liros.se

Frida Rydén

Teknikinformatör

Telefon: +46 (0)512 797 000
frida.ryden@skandiaelevator.com

Anders Ahlén

Produktutvecklare

Telefon: +46 (0)512 797 011
Mobiltelefon: +46 (0)72 546 73 12
anders.ahlen@skandiaelevator.com

Anders Enarsson

Produktutvecklare

Telefon: +46 (0)512 797 021
anders.enarsson@skandiaelevator.com

Andreas Fransson

Produktutvecklare

Telefon: +46 (0)512 797 044
andreas.fransson@skandia-elevator.se

Jens Jonsson

Produktutvecklare

Telefon: +46 (0)512 797 032
Mobiltelefon: +46 (0)76 125 06 32
jens.jonsson@skandiaelevator.com

Daniel Corso

Produktutvecklare

Telefon: +46 (0)512 797 048
Mobiltelefon: +46 (0)706 275 571
daniel.corso@skandiaelevator.com

Martin Arfwidsson

Produktutvecklare

Telefon: +46 (0)512 790 943
Mobiltelefon: +46 (0)761 370 345
martin.arfwidsson@skandia-elevator.se

Erik Torehov Ronnevik

Produktutvecklare

Telefon: +46 (0)512 790 944
Mobiltelefon: +46 (0)761 836 671
erik.ronnevik@skandiaelevator.com

Torbjörn Karlsson

Produktionsledare

Telefon: +46 (0)512 797 016
Mobiltelefon: +46 (0)76 137 03 41
torbjorn.karlsson@skandiaelevator.com

Henrik Werner

Produktionsledare

Telefon: +46 (0)512 797 023
Mobiltelefon: +46 (0)76 137 03 36
henrik.werner@skandiaelevator.com

Ulrica Ericsson

Produktionsledare

Telefon: +46 (0)512 797 034
Mobiltelefon: +46 (0)76 125 06 34
ulrica.ericsson@skandia-elevator.se

Tommy Isaksson

Produktionsledare

Telefon: +46 (0)512 797 040
Mobiltelefon: +46 (0)703 181 554
tommy.isaksson@skandiaelevator.com

Linda Österberg

Produktionsplanerare

Telefon: +46 (0)512 797 037
Mobiltelefon: +46 (0)76 137 03 37
linda.osterberg@skandiaelevator.com

Henrik Karlsson

Leveransansvarig

Telefon: +46 (0)512 797 013
Mobiltelefon: +46 (0)76 137 03 44
henrik.karlsson@skandiaelevator.com

Mattias Larsson

Produktions- och kvalitetstekniker

Telefon: +46 (0)512 797 038
Mobiltelefon: +46 (0)761 250 630
mattias.larsson@skandiaelevator.com

Erik Björnholm

Produktionstekniker

Telefon: +46 (0)512 797
Mobiltelefon: +46 (0)790 630 695
erik.bjornholm@skandiaelevator.com

Claes Håkan Sperr

Claes-Håkan Sperr

Produktionstekniker

Telefon: +46 (0)512 790 908
Mobiltelefon: +46 (0)79 063 05 83
claes-hakan.sperr@skandiaelevator.com

Per-Olof Grabo

Inköpare

Telefon: +46 (0)512 797 010
Mobiltelefon: +46 (0)76 137 03 39
po.grabo@skandiaelevator.com

generic profile picture

Roland Ask

Inköpare

Telefon: +46 (0)512 797 035
Mobiltelefon: +46 (0)790 652 935
roland.ask@skandiaelevator.se

Reine Nilsson

Inköpare

Telefon: +46 (0)512 797
Mobiltelefon: +46 (0)7
reine.nilsson@skandiaelevator.com

generic profile picture

Fredrik Sjögren

Fastighets- och undershållschef

Telefon: +46 (0)512 79 09 41
Mobiltelefon: +46 (0)79 06 52 941
fredrik.sjogren@skandiaelevator.com

Carl Kämpe

Vaktmästare

Telefon: +46 (0)512 797 012
Mobiltelefon: +46 (0)76 137 03 35
carl.kampe@skandiaelevator.com